Pyryn jaostot

Jääkiekko

Harjoituspelit 2019-2020:

Suomen Cup

Loimaa la 24.8 klo 18:30 Rockets vs Pyry AK

                                          10-6 (2-0 , 2-3 , 6-3)

Nokia 1 su 25.8 klo 15:30 Pyry AK vs Rockets 

                                           2-6 (1-3 , 1-2 , 0-1)

Harjoituspeli Ylöjärvi la 7.9 klo 15:15 Uplakers vs Pyry AK

                                                            5-5 (2-2 , 2-1 , 1-2)

Harjoituspeli Lempäälä 14.9 klo 17:50 LeKi vs Pyry AK

                                                              6-4 (1-3 , 2-1 , 3-0)               

                                          

 

 

                                       

                                          

 

 

Sarjapelit 2019-2020:

Tampere Haka 2 su 22.9 klo 19:00 KOOVEE 2 vs Pyry AK

                                                        5-4 VL (1-2,1-1,2-1,0-0,1-0)

Nokia 1 la 28.9 klo 17:40 Pyry AK vs HiHo

                                         7-6 (5-1 , 2-3 ,0-2)

Nokia 1 su 6.10 klo 18:30 Pyry AK vs LeKi

                                          3-7 (0-1 , 2-2 , 1-4)

Nokia 1 la 12.10 klo 18:50 Pyry AK vs Uplakers

                                           4-1 (2-1 , 1-0 , 1-0)

Valkeakoski ke 16.10 klo 19:00 K-Ahma vs Pyry AK

                                                  1-5 (0-1 , 0-1, 1-3)

Nokia 1 la 26.10 klo 17:20 Pyry AK vs Kisa-Eagles

                                           5-8 (3-2 , 1-2 , 1-4)

Mänttä la 2.11 klo 17:00 KPK vs Pyry AK

                                        5-8 (1-1 , 2-2 , 2-5)

Nokia 1 su 3.11 klo 18:10 Pyry AK vs Kisa-Eagles

                                          15-3 (3-1 , 6-1 , 6-1)

Nokia 1 la 16.11 klo 18:00 Pyry AK vs Pingviinit

                                           5-4 VL (1-3 , 2-1 , 1-0 , 0-0 , 1-0)

Lempäälä la 23.11 klo 17:00 LeKi vs Pyry AK

                                               4-2 (0-1 , 2-1 , 2-0)

Nokia 1 la 30.11 klo 18:50 Pyry AK vs KOOVEE 2

                                           1-6 (0-4 , 0-2 , 1-0)

Sentteri RK la 7.12 klo 19:45 HiHo vs Pyry AK

                                                3-1 (1-0 , 1-0 , 1-1)

Mänttä su 8.12 klo 18:00 KPK vs Pyry AK 

                                         1-8 (0-2 , 0-5 , 1-1)

Ylöjärvi la 4.1 klo 14:00 Uplakers vs Pyry AK

                                       14-3 (4-1 , 6-0 , 4-2)

Nokia 1 su 12.1 klo 17:20 Pyry AK vs K-Ahma

                                          4-8 (1-3 , 1-2 , 2-3)

Kangasala la 18.1 klo 17:30 Kisa-Eagles vs Pyry AK

                                             7-5 (3-2 , 3-1 , 1-2)

Valkeakoski ke 22.1 klo 19:00 K-Ahma vs Pyry AK

                                                3-6 (1-3 , 1-0 , 1-3)

Nokia 1 la 25.1 klo 18:30 Pyry AK vs KPK

                                         4-5 (3-2 , 1-1 , 0-2)

Pirkkala la 1.2 klo 17:30 Pingviinit vs Pyry AK

                                        6-5 (0-2 , 3-0 , 3-3)

Nokia 1 su 2.2 klo 17:00 Pyry AK vs Pingviinit

                                        7-4 (1-2 , 2-2 , 4-0)

Lempäälä la 8.2 klo 17:00 LeKi vs Pyry AK

                                         12-0 (3-0 , 7-0 , 2-0)

Tampere Haka 2 pe 14.2 klo 19:45 KOOVEE 2 vs Pyry AK

                                                         8-5 (4-1 , 3-1 , 1-3)

Nokia 1 la 22.2 klo 19:40 Pyry AK vs HiHo

Nokia 1 su 23.2 klo 16:20 Pyry AK vs Uplakers

 

 

Playoff: puolivälierät

Pe 28.2 klo

La 29.2 klo

Su 1.3 klo

 

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

 

 

Ajankohtaista

Ei ajankohtaista tiedotettavaa tällä hetkellä.

          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Edellinen kuukausi Helmikuu 2020 Seuraava kuukausi

© Nokian Pyry ry